Deze lichtgewicht chambray is ideaal voor het maken van overhemden, overhemdjurken en luchtige rokken.
Het aantal Ansje Punten dat je voor dit product ontvangt is
0
Beschrijving
Mind the maker Pollux Chambray
Deze lichtgewicht chambray is ideaal voor het maken van overhemden, overhemdjurken en luchtige rokken. Geweven van hoogwaardige vezels in een effenbinding met een zachte, subtiele textuur, biedt het de perfecte balans tussen licht comfort en voldoende structuur voor maatwerk.
De stof is ruw en niet voorgewassen, dus we raden aan om deze voor gebruik te wassen. Na de eerste wasbeurt zal de kleur iets dieper worden en zal de stof prachtig zachter worden, wat zowel de valling als het comfort ten goede komt.
Of je nu dagelijkse essentials of verfijnde casual kleding naait, deze chambray is een betrouwbare, klassieke keuze.
Wasvoorschrift
Stoffen niet in de week of water laten staan
30-40 graden wassen
Geen droger
Geen wasverzachter
Wassen met gelijke kleuren
Geen bleekmiddel
De stof kan krimpen, voorwassen wordt altijd geadviseerd.
Strijken op de juiste stand passend bij de stof.
Tip: Een scheutje natuurazijn in je wasverzachter vakje beschermt de kleuren en maakt je was lekker zacht.
Algemene shop info
- Stoffen en fournituren zijn per 10cm of per stuk geprijsd, tenzij specifiek anders aangegeven
- Kleuren kunnen afwijken op je beeldscherm. Bij twijfel over een match vraag het ons en we denken mee.
- Je kunt stofstalen eenvoudig kopen via de knop, dit zijn kleine stukjes van max 5x10cm. Wil je een groter stuk bestel dan 1stuk/10cm stof.
- Op maat geknipte stoffen/fournituren kunnen niet geretourneerd worden.
- Wij verzenden ma-di-don-vrij!
- Bij verzenden maken we gebruik van gerecyclede materialen of hergebruiken we (schone) doosjes.
- De stoffen en fournituren worden verpakt in kraftpapier.
- Vragen over je bestelling? Bel/app 06-22182827of mail info@ansje.eu.
- Ansje bezoeken, dat kan buiten de lestijden om. App of bel voor dag/tijd.